DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Romantické

P.S miluji tě (2007)

Holly a Gerry patria k tým šťastným manželským párom, ktorým by každý mohol závidieť. Zaľúbení od detstva, vedia si čítať myšlienky a smejú sa aj keď sa hádajú… nikto by si ich nevedel predstaviť inak ako spolu. Kým sa jedného dňa nestane nepredstaviteľné - Gerryho smrť je pre Holly šokom. Pár dní po jeho smrti však od Gerryho dostane list, v ktorom jej dáva rôzne úlohy, aby jej pomohol vrátiť sa späť do života. Po čase dostáva ďalšie a pomocou nich postupne objavuje nový život, ktorý je dokonca zaujímavejší ako ten, ktorý bola nútená nechať za sebou.

Part 1:


Part 2:

_____________________________________________________________________________________________________

Let´s Dance (2006)

Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

  _____________________________________________________________________________________________________

Pád anděla (2007)

Reese Gilmore (Heather Locklear) jako jediná přežila masakr, ke kterému došlo v bostonské restauraci, kde pracovala jako šéfkuchařka. Není tedy divu, že chce všeho nechat a začít znovu někde jinde. Se zoufalou touhou po změně se vydává na putování, jehož cíl nezná. Po dlouhé cestě její automobil zastavuje v malebném městečku ve Wyomingu, Reese tu nalézá práci v místní restauraci a doufá, že si vydělá dost na to, aby mohla pokračovat dál. Ale po seznámení s místními obyvateli - zvláště s milým mladým spisovatelem Brodym (Johnathon Schaech) - své rozhodnutí mění. Hází svou minulost za hlavu a chce znovu začít zde. Při jednom z výletů do okolí se však Reese stává svědkem vraždy. Její psychické trauma je zpátky a nejen kvůli tomu, co spatřila. Při vyšetřování totiž policisté žádné známky zločinu nenalézají a jejímu příběhu nikdo nevěří. Reese začíná pochybovat o vlastní příčetnosti.

_____________________________________________________________________________________________________

Před svatvou ne! (2001)

Angela Nardino práve povedala pred otárom svoje “áno” sukničkárskemu majiteľovi autoopravovne Deanovi Cumannoovi. Svadobná noc sa jej vinou príliš nevydarí a preto iba sedemnásť hodín po obrade novomanželka pristihne Deana s jeho sekretárkou Wendy. Okamžitý rozvod stojí neverníka 30 000 dolárov a pekné nové auto. Nemôže tušiť, že sa stal obeťou podvodu: Angela sa v skutočnosti volá Max Conners a rolu Wendy zahrala jej dcéra Page. Spoločne tvoria perfektný rodinný tým, ktorý si získava obživu cynickým zvádzaním a ruinovaním bohatých mužov. Zisk je však tentokrát nakoniec mizerný, pretože si z neho svoj diel vezme finančný úrad prostredníctvom zlomyselnej úradníčky dôchodkového odboru Glorie Vogal. A v slnečnom Palm Springs smola pokračuje. Max ako atraktívna Ulga Yevanova hladko zvedie obstarožného multimilionára s prefajčenými pľúcami Williama B. Tensyho, miesto obstarožného manžela má však skoro na krku bezcennú snúbencovu mŕtvolu. Page si začne so sympatickým barmanom Jackom Withrowom, ktorý má cenu tri milióny dolárov, ale omylom sa do neho zamiluje. Ani Dean však ešte nepovedal posledné slovo …

_____________________________________________________________________________________________________

Protiklady se přitahují (2008)

Úspěšný reklamní agent Jack žije na vysoké noze a problémy obyčejných lidí moc neřeší. Naproti tomu Jill je lehce potrhlá holka, která žije ze dne na den a její spontánní rozhodnutí jí malinko komplikují život. Ti dva se rozhodnou spojit síly a sepsat manifest, ve kterém by poradili, jak žít ideální život. Přitom si ale začnou uvědomovat, že ten jejich k ideálu potřebuje právě toho druhého. Zajímavost: Přirozeně jsme přitahováni k jednotlivcům, kteří mají silné stránky, které nám chybí. Když dva protiklady fungují jako pár, mohou se stát vyrovnanější a lépe fungující jednotkou.

_____________________________________________________________________________________________________

Honey (2003)

Honey si přivydělává různým způsobem, jako barmanka v tanečním klubu, prodává CDčka a kromě toho učí děti Hip-hop ve středisku, jenž patří jejím rodičům. Když jde jednou z baru, potká partičku malých dětí ulice, kteří jí víc než dost vstoupí do života. Ale jejím největším snem je tancování v klipu někoho hodně známého a to se jí taky splní, protože jí v baru vyhledá známý režisér klipů Michael Ellis a nabídne jí práci, kterou Honey nemohla nepřijmout. Když sedí s přítelkyněmi v restauraci, tak v televizi běží videoklip, ve kterém Honey tančí, což jí vystřelí na hvězdné nebe a odstartuje její vysněnou taneční dráhu. Michaelovi nejde jenom o její taneční um, ale i o její tělo a tak z ní udělá hlavní choreografku. Jenže Honey roste práce přes hlavu a Michaelovi se pořád něco nelíbí, a tak hledá Honey inspiraci úplně ve všem i v každodenních činnostech jako jsou basketbal nebo skok přes švihadlo. Kvůli tomu začne zanedbávat nejen děti ve středisku, ale i své přátele. Když si to Honey uvědomí, chce dát šanci dětem. Poprosí Michaela, jestli by nemohli děti vystupovat v jednom klipu a jemu se její nápad velice líbil a byl jím doslova unešen. To se ale nelíbí překupníkům, kteří tyto děti využívají k prodeji drog a jiných návykových látek. Ke všem problémům se musí středisko zavřít kvůli prasklé trubce, která nadělala mnoho škody. A tak si jednoho dne vyhlídne jedno skladiště, ze kterého by byla krásná taneční škola. Dokáže Honey splnit nejeden dětský sen, když jí Michael vyhodí? Sežene peníze na koupi skladiště? Nebude toho Michael později litovat(, že vyhodil Honey)? A urovná si všechny vztahy?

_____________________________________________________________________________________________________
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek